20:00 29/01
Valladolid
vs
Valencia
22:15 29/01
Osasuna
vs
Atletico Madrid
00:30 30/01
Celta Vigo
vs
Athletic Bilbao
03:00 30/01
Real Madrid
vs
Sociedad
21:30 29/01
Schalke 04
vs
FC Koln
23:30 29/01
Bayer Leverkusen
vs
Borussia Dortmund
18:30 29/01
AC Milan
vs
Sassuolo
21:00 29/01
Juventus
vs
Monza
00:00 30/01
Lazio
vs
Fiorentina
02:45 30/01
Napoli
vs
AS Roma
19:00 29/01
Nice
vs
Lille
21:00 29/01
Clermont
vs
Nantes
21:00 29/01
Strasbourg
vs
Toulouse
21:00 29/01
AJ Auxerre
vs
Montpellier
21:00 29/01
Stade Brestois
vs
Angers
23:05 29/01
Ajaccio
vs
Lyon
02:45 30/01
PSG
vs
Reims
20:30 29/01
Brighton Hove Albion
vs
Liverpool
21:00 29/01
Stoke City
vs
Stevenage Borough
23:30 29/01
Wrexham
vs
Sheffield United
18:00 29/01
Khonkaen United
vs
Sukhothai
18:00 29/01
Lamphun Warrior
vs
Ratchaburi FC
18:30 29/01
Buriram United
vs
Chonburi Shark FC
19:00 29/01
BEC Tero Sasana
vs
BG Pathum United
22:30 29/01
Vizela
vs
Rio Ave
22:30 29/01
Casa Pia AC
vs
Santa Clara
01:00 30/01
Boavista FC
vs
Portimonense
03:30 30/01
FC Famalicao
vs
Estoril
18:15 29/01
FC Twente Enschede
vs
Feyenoord
20:30 29/01
Volendam
vs
Groningen
20:30 29/01
Excelsior SBV
vs
AFC Ajax
22:45 29/01
SC Cambuur
vs
Fortuna Sittard
20:30 29/01
Livingston
vs
Heart of Midlothian
22:59 29/01
Dundee United
vs
Celtic FC
20:15 29/01
Bellinzona
vs
Yverdon
22:30 29/01
Stade Ouchy
vs
Lausanne Sports
22:30 29/01
Neuchatel Xamax
vs
Schaffhausen
20:15 29/01
Young Boys
vs
Winterthur
22:30 29/01
FC Zurich
vs
St. Gallen
22:30 29/01
Servette
vs
FC Sion
17:30 29/01
Istanbulspor
vs
Kayserispor
20:00 29/01
Istanbul BB
vs
Konyaspor
22:59 29/01
Fenerbahce
vs
Kasimpasa
18:30 29/01
Piast Gliwice
vs
Jagiellonia Bialystok
21:00 29/01
Legia Warszawa
vs
Korona Kielce
23:30 29/01
Lechia Gdansk
vs
Wisla Plock
01:00 30/01
Toluca
vs
Club Leon
08:00 30/01
Pachuca
vs
Necaxa
19:30 29/01
Anderlecht
vs
Royal Antwerp
22:00 29/01
Cercle Brugge
vs
KAA Gent
00:30 30/01
Zulte-Waregem
vs
Club Brugge
03:00 30/01
Racing Genk
vs
Seraing United
21:00 29/01
ZNK Osijek
vs
HNK Gorica
23:10 29/01
Istra 1961 Pula
vs
Hajduk Split
20:00 29/01
Ascoli
vs
Palermo
22:15 29/01
Frosinone
vs
Benevento
20:00 29/01
Mirandes
vs
Alaves
22:15 29/01
Levante
vs
Burgos CF
00:30 30/01
Albacete
vs
CD Lugo
00:30 30/01
Sporting Gijon
vs
Malaga
03:00 30/01
Ibiza Eivissa
vs
FC Cartagena
18:00 29/01
SCU Torreense
vs
SC Farense
19:45 29/01
SC Covilha
vs
Porto B
21:00 29/01
CD Tondela
vs
Nacional da Madeira
21:00 29/01
Vilafranquense
vs
Moreirense
22:30 29/01
Estrela da Amadora
vs
Feirense
22:30 29/01
CD Mafra
vs
Oliveirense
01:00 30/01
Leixoes
vs
Penafiel
19:30 29/01
Nurnberg
vs
St. Pauli
19:30 29/01
Arminia Bielefeld
vs
SV Sandhausen
19:30 29/01
Hamburger SV
vs
Eintracht Braunschweig
18:30 29/01
Arges
vs
FC Botosani
21:00 29/01
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
vs
Universitatea Craiova
00:00 30/01
FC Steaua Bucuresti
vs
Farul Constanta
22:00 29/01
Huachipato
vs
Cobresal
04:00 30/01
O.Higgins
vs
Colo Colo
06:30 30/01
Audax Italiano
vs
CD Copiapo S.A.
03:00 30/01
CA Platense
vs
Newells Old Boys
05:15 30/01
Colon de Santa Fe
vs
Lanus
05:15 30/01
Racing Club
vs
Belgrano
05:15 30/01
Instituto
vs
Sarmiento Junin
07:30 30/01
Boca Juniors
vs
Atletico Tucuman
19:00 29/01
Viktoria koln
vs
SV Waldhof Mannheim
20:00 29/01
Borussia Dortmund (Youth)
vs
SV Wehen Wiesbaden
17:30 29/01
Keciorengucu
vs
Altay Spor Kulubu
17:30 29/01
Adanaspor
vs
Bodrumspor
20:00 29/01
Yeni Malatyaspor
vs
Eyupspor
22:59 29/01
Denizlispor
vs
Manisa BB Spor
06:00 30/01
Club Chivas Tapatio
vs
Atletico La Paz
17:00 29/01
Apollon Kalamarias
vs
AEL Larisa
19:45 29/01
Irodotos
vs
Panahaiki-2005
19:45 29/01
AE Kifisias
vs
AO Episkopis Rethymno
19:45 29/01
Diagoras
vs
Makedonikos
19:45 29/01
Iraklis Larisas
vs
Panathinaikos B
19:45 29/01
Anagenisi Karditsa
vs
Veria FC
19:45 29/01
Niki Volou
vs
Iraklis
19:45 29/01
Ierapetra
vs
Kalamata AO
19:45 29/01
Proodeftiki FC
vs
Apollon Smirnis
19:45 29/01
Apollon Larissas
vs
Almopos Arideas
22:59 29/01
Immigration FC
vs
Kanifing East FC
22:59 29/01
Jam City
vs
Jarra West FC
22:59 29/01
Gambia Ports Authority
vs
Medical FC
21:00 29/01
FC Dikhil
vs
CF Gendarmerie Nationale
16:00 29/01
Madura United
vs
Persebaya Surabaya
18:30 29/01
Persija Jakarta
vs
Persikabo 1973
17:00 29/01
Fethiyespor
vs
Iskenderun FK
18:00 29/01
Kirklarelispor
vs
Kirsehir Koyhizmetleri
18:00 29/01
Sivas Dort Eylul Belediyespor
vs
Somaspor
18:00 29/01
Pazarspor
vs
Diyarbakirspor
18:00 29/01
Tarsus Idman Yurdu
vs
Menemen Belediye Spor
18:00 29/01
Sariyer
vs
Ankarademirspor
18:00 29/01
Serik Belediyespor
vs
Kocaelispor
18:00 29/01
Amedspor
vs
S.Urfaspor
18:00 29/01
Hekimoglu Trabzon
vs
Belediye Vanspor
18:00 29/01
Usakspor
vs
Etimesgut Belediye Spor
18:00 29/01
Batman Petrolspor
vs
Bursaspor
18:00 29/01
Bukaspor
vs
Kastamonuspor
18:00 29/01
Bayburt Ozel Idare
vs
Duzcespor
18:00 29/01
Adiyamanspor
vs
Zonguldak
18:00 29/01
Corum Belediyespor
vs
Nazillispor
18:00 29/01
Balikesirspor
vs
Bursa Niluferspor AS
18:00 29/01
Erokspor
vs
Utkoi
19:00 29/01
Gyirmot SE
vs
Dorogi FC
19:00 29/01
Szombathelyi Haladas
vs
Nyiregyhaza
19:00 29/01
Kazincbarcika
vs
Bekescsaba
19:00 29/01
Bodajk FC Siofok
vs
Csakvari TK
19:00 29/01
SOROKSAR
vs
Diosgyor VTK
21:00 29/01
MTK Hungaria
vs
Szentlorinc SE
21:00 29/01
Pecsi MFC
vs
Dafuji cloth MTE
21:00 29/01
Duna-Tisza
vs
Kozarmisleny SE
21:00 29/01
FC Ajka
vs
MTE Mosonmagyarovar
20:00 29/01
Etincelles
vs
Marines FC
20:00 29/01
Bugesera
vs
Gorilla FC
17:00 29/01
Yeni Amasya Spor
vs
Elazigspor
17:00 29/01
Halide Edip Adivarspor
vs
Aksarayspor
18:00 29/01
Yeni Orduspor
vs
EdirnesporGenclik
18:00 29/01
Agri 1970 Spor
vs
Kutahyaspor
18:00 29/01
Eskisehirspor
vs
Sile Yildizspor
18:00 29/01
Karaman Belediyesi Spor
vs
Yeni Altindag BS
18:00 29/01
Kelkit Belediye Hurriyet
vs
Dai Lin Jissbon
18:00 29/01
Yomraspor
vs
Nevsehirspor Genclik
18:00 29/01
Yldrm Belediyesispor
vs
Arguvan
18:00 29/01
Ergene Velimese
vs
Ayvalikgucu Belediyespor
18:00 29/01
Cankaya FK
vs
Musspor
18:00 29/01
Eynesil
vs
Turk Metal Kirikkale
18:00 29/01
Efeler 09
vs
Tepecik Bld
18:00 29/01
Kahramanmarasspor
vs
Bayrampasa
18:00 29/01
Erbaaspor S
vs
Akhisar Bld.Geng
18:00 29/01
Osmaniyespor
vs
Kepez Belediyespor
18:00 29/01
Turgutluspor
vs
76 Igdir Belediye spor
18:00 29/01
Sapanca Genclikspor
vs
Artvin Hopaspor
18:00 29/01
Siirt Il Ozle Idaresi Spor
vs
Fatsa Belediyespor
18:00 29/01
Darica Genclerbirligi
vs
Ofspor
18:00 29/01
Elazig Belediyespor
vs
Karaman Belediyespor
18:00 29/01
Bergama Belediyespor
vs
Nigde Belediyespor
20:30 29/01
Holy Ghost SC
vs
BDF XI
18:00 29/01
Academica Coimbra
vs
GD Fontinhas
22:00 29/01
Alverca
vs
FC Caldas
02:00 30/01
CF Os Belenenses
vs
Uniao Leiria
21:00 29/01
Tombense
vs
Atletico Mineiro
04:30 30/01
America MG
vs
Villa Nova-MG
20:00 29/01
Bumamuru
vs
Athletico Olympic
20:00 29/01
Aigle Noir
vs
Kayanza Utd
20:00 29/01
Le Messager Ngozi
vs
Olympique Star
20:00 29/01
Flambeau de l'Est
vs
BS Dynamic
20:00 29/01
Vitalo
vs
Musongati FC
18:00 29/01
Praiense
vs
Esp. Lagos
22:00 29/01
Marr Tino
vs
Merelinense
22:00 29/01
Vianense
vs
Tirsense
22:00 29/01
Sertanense FC
vs
Mortagua
22:00 29/01
Vila Mea
vs
Vilar de Perdizes
22:00 29/01
Sintrense
vs
UD Santarem
22:00 29/01
Machico
vs
GD Resende
22:00 29/01
Rabo Peixe
vs
SC Angrense
22:00 29/01
Maria da Fonte
vs
Amarante
22:00 29/01
Loures
vs
Marinhense
22:00 29/01
Fabril Barreiro
vs
Atletico Clube Purtugal
22:00 29/01
Imortal
vs
FC Ferreiras
22:00 29/01
Leca
vs
Camacha
22:00 29/01
Uniao Da Serra
vs
Arronches e Benfica
22:00 29/01
AD Castro Daire
vs
Valadares Gaia FC
22:00 29/01
Coruchense
vs
Benfica C.Branco
22:00 29/01
Dumiense
vs
Moncao
22:00 29/01
Pero pinheiro
vs
Rio Maior
22:00 29/01
Lusitania
vs
Gondomar
22:00 29/01
Oriental Dragon
vs
Lusitano Evora
22:00 29/01
Brito SC
vs
Pedras Salgadas
22:15 29/01
Maritimo B
vs
Rebordosa
22:59 29/01
Beira Mar
vs
FC Alpendorada
01:00 30/01
Ah so Santa SP
vs
Portuguesa Desportos
02:00 30/01
Inter de Limeira
vs
Ituano SP
02:00 30/01
Sao Bernardo
vs
Sao Bento
04:30 30/01
Sao Paulo
vs
Corinthians Paulista (SP)
19:25 29/01
Al-Fath (Youth)
vs
Al Ahli Jeddah (Youth)
03:10 30/01
Atletico Nacional Medellin
vs
Aguilas Doradas
05:20 30/01
Deportivo Pereira
vs
Millonarios
07:30 30/01
Atletico Junior Barranquilla
vs
Dep.Independiente Medellin
01:30 30/01
Boavista S.C.
vs
Madureira
01:30 30/01
Resende-RJ
vs
Portuguesa RJ
04:00 30/01
Fluminense RJ
vs
Botafogo RJ
19:00 29/01
KS Bylis
vs
Kastrioti Kruje
19:00 29/01
KS Perparimi Kukesi
vs
KF Tirana
20:30 29/01
Pepingen
vs
KFC Lille
20:30 29/01
Royal Cappellen FC
vs
K.RC.Mechelen
21:00 29/01
Merelbeke
vs
Sparta Petegem
17:30 29/01
Balzan FC
vs
Marsaxlokk FC
21:00 29/01
Hamrun Spartans
vs
Sirens
21:00 29/01
Valletta FC
vs
Floriana F.C.
06:00 30/01
Saint Louis Athletica (nữ)
vs
Atlas (nữ)
10:10 30/01
Tijuana (nữ)
vs
Puebla (nữ)
22:00 29/01
Deportivo Toluca Mexiquense U20
vs
Leon U20
00:00 30/01
Pachuca U20
vs
Necaxa U20
02:30 30/01
Cacerense
vs
Luverdense
03:00 30/01
Mixto EC
vs
CEO Varzeagrandense
04:30 30/01
Academia Futebol
vs
Cuiaba
22:00 29/01
Samartex
vs
King Faisal
22:00 29/01
Real Tamale United
vs
Nsoatreman FC
22:00 29/01
Aduana Stars
vs
Accra Lions
22:00 29/01
Berekum Chelsea
vs
Ghana Dream FC
01:00 30/01
Asante Kotoko FC
vs
Kotoku Royals FC
20:15 29/01
Wasl Dubai U21
vs
Al Wahda Abu Dhabi U21
20:15 29/01
Ittihad Kalba U21
vs
Al Bataeh U21
20:15 29/01
Al-Jazira(UAE) U21
vs
Dibba Al Hisn U21
22:00 29/01
Gombe United
vs
Nasarawa United
22:00 29/01
Niger Tornadoes FC
vs
Enugu Rangers International
22:00 29/01
Shooting Stars SC
vs
El Kanemi Warriors
22:00 29/01
Akwa Starlets
vs
Rivers United
22:00 29/01
Akwa United
vs
Plateau United
22:00 29/01
Wikki Tourist
vs
Doma United
22:00 29/01
Lobi Stars
vs
Bayelsa United
22:00 29/01
Sunshine Stars FC
vs
Abia Warriors
01:00 30/01
Malacateco
vs
C.S.D. Comunicaciones
06:00 30/01
Deportivo Xinabajul
vs
Guastatoya
22:00 29/01
Omonia Nicosia FC
vs
AEP Paphos
00:00 30/01
Nea Salamis
vs
AEL Limassol
00:45 30/01
AS Douanes Ouagadougou
vs
Real du Faso
02:00 30/01
Treze Campina Grande PB
vs
Centro Sportivo Paraibano
02:00 30/01
Botafogo PB
vs
Auto Esporte Clube PB
04:00 30/01
Nacional de Patos PB
vs
Sousa PB
18:00 29/01
Cordoba
vs
Celta vigo b
18:00 29/01
Athletic Bilbao B
vs
UD Logrones
18:00 29/01
Baleares
vs
CF La Nucia
18:00 29/01
CD Linares Deportivo
vs
CF Talavera de la Reina
18:00 29/01
Castellon
vs
UE Cornella
18:00 29/01
AD Alcorcon
vs
Real Balompedica Linense
18:00 29/01
Algeciras
vs
Badajoz
18:00 29/01
CD Alcoyano
vs
Numancia
22:00 29/01
C.D. San Fernando Isleno
vs
Deportivo La Coruna
22:59 29/01
Calahorra
vs
Sabadell
22:59 29/01
Pontevedra
vs
Real Madrid Castilla
22:59 29/01
CF Intercity
vs
Gimnastic Tarragona
00:00 30/01
Cordoba
vs
Celta vigo b
00:00 30/01
SD Amorebieta
vs
Real Union Irun
00:00 30/01
Racing de Ferrol
vs
AD Ceuta
00:00 30/01
Fuenlabrada
vs
Cultural Leonesa
00:00 30/01
CD Linares Deportivo
vs
CF Internacional De Madrid
00:00 30/01
Merida AD
vs
UD San Sebastian Reyes
00:00 30/01
Merida AD
vs
UD San Sebastian Reyes
00:00 30/01
Pontevedra
vs
Real Madrid Castilla
00:00 30/01
CF Rayo Majadahonda
vs
Unionistas de Salamanca
00:00 30/01
C.D. San Fernando Isleno
vs
Deportivo La Coruna
00:00 30/01
AD Alcorcon
vs
Real Balompedica Linense
00:00 30/01
Algeciras
vs
Badajoz
20:00 29/01
Doxa Dramas
vs
Vyron Kavala
20:00 29/01
Trikala
vs
Byzas Megaron
20:00 29/01
Thermaikos Thermis
vs
Panthrakikos
20:00 29/01
Asteras Petriti
vs
Digenis Neochoriou
20:00 29/01
Thiella Sarakinon
vs
AEP Kozani
20:00 29/01
Panionios
vs
APS Patrai
20:00 29/01
Thyella Diastavroseos
vs
APO Keratsini
20:00 29/01
Aris Avatou
vs
Orfeas Xanthis
20:00 29/01
AE Moschatou
vs
Aris Petroupolis
20:00 29/01
Agrotikos Asteras
vs
Nestos Chrisoupolis
20:00 29/01
AO Tympakiou
vs
Agia Paraskevi
20:00 29/01
Apollon Paralimniou
vs
Posidonas Neas Michanionas
16:00 29/01
Galatasaray SK (nữ)
vs
Amedspor (nữ)
16:00 29/01
Trabzonspor (nữ)
vs
Adana Idmanyurduspor (nữ)
16:00 29/01
1207 Antalya Muratpasa (nữ)
vs
Atasehir Belediyesi (nữ)
16:00 29/01
Fatih Karagumruk (nữ)
vs
Hakkarigucu SK (nữ)
18:00 29/01
KDZ Ereglispor (nữ)
vs
Dudulluspor (nữ)
18:00 29/01
Hatay Defnespor (nữ)
vs
Fatih Vatan Spor (nữ)
13:40 29/01
Melbourne City (nữ)
vs
Adelaide United (nữ)
20:35 29/01
Al-Sadd
vs
Al Markhiya
20:35 29/01
Al-Sailiya
vs
Al-Garrafa
22:45 29/01
Al-Ahli Doha
vs
Umm Salal
18:00 29/01
Granada CF B
vs
Cadiz B
18:00 29/01
CF Badalona
vs
Hercules
18:00 29/01
Real Oviedo B
vs
Gimnastica Torrelavega
18:00 29/01
Velez CF
vs
Atletico Mancha real
18:00 29/01
CD Utrera
vs
Juventud Torremolinos CF
18:00 29/01
Cerdanyola del Valles
vs
Suokuaili Moss
18:00 29/01
CD Ebro
vs
Lleida
18:00 29/01
RCD Espanyol B
vs
Real Zaragoza B
18:00 29/01
Leganes B
vs
CD Atletico Paso
18:00 29/01
Mallorca B
vs
Ibiza Islas Pitiusas
18:00 29/01
UD Melilla
vs
Villanovense
18:00 29/01
SCR Pena Deportiva
vs
CE Manresa
18:00 29/01
CD Montijo
vs
CD Guadalajara
18:00 29/01
AE Prat
vs
UD Alzira
18:00 29/01
CD Artistico Navalcarnero
vs
Cacereno
18:00 29/01
Atletico Saguntino
vs
Formentera
18:00 29/01
FC Cartagena B
vs
Atletico Sanluqueno
18:15 29/01
coruxo FC
vs
Real Aviles
22:00 29/01
Real Sociedad C
vs
Alfaro
22:00 29/01
Alcorcon B
vs
CD Diocesano
22:30 29/01
Teruel
vs
UE Olot
22:59 29/01
CD Arnedo
vs
Arenas Club de Getxo
22:59 29/01
Mar Menor
vs
Real Betis B
22:59 29/01
Recreativo Huelva
vs
CD San Roque de Lepe
22:59 29/01
Sevilla Atletico
vs
Yeclano Deportivo
22:59 29/01
CA Cirbonero
vs
Alaves B
22:59 29/01
Xerez Deportivo FC
vs
UCAM Murcia
22:59 29/01
CD Coria
vs
AD Union Adarve
22:59 29/01
Don Benito
vs
Atletico de Madrid B
22:59 29/01
G. Segoviana
vs
CD Estebona
22:59 29/01
Ejido
vs
Antequera CF
22:59 29/01
CD Guijuelo
vs
Real Valladol B
22:59 29/01
CD Tudelano
vs
SD Tarazona
22:59 29/01
Union Langreo
vs
Racing B
23:30 29/01
Zamora CF
vs
SD Laredo
00:00 30/01
UD Melilla
vs
Villanovense
00:00 30/01
CD Montijo
vs
CD Guadalajara
00:00 30/01
CD Artistico Navalcarnero
vs
Cacereno
00:00 30/01
Alcorcon B
vs
CD Diocesano
00:00 30/01
CF Talavera de la Reina
vs
Suokuaili Moss
00:00 30/01
Don Benito
vs
Atletico de Madrid B
00:00 30/01
Leganes B
vs
CD Atletico Paso
00:00 30/01
UD Melilla
vs
Villanovense
00:00 30/01
CD Montijo
vs
CD Guadalajara
00:00 30/01
CD Artistico Navalcarnero
vs
Cacereno
00:00 30/01
CD Coria
vs
AD Union Adarve
00:00 30/01
G. Segoviana
vs
CD Estebona
00:00 30/01
CF Talavera de la Reina
vs
Suokuaili Moss
00:00 30/01
Don Benito
vs
Atletico de Madrid B
00:00 30/01
Leganes B
vs
CD Atletico Paso
00:00 30/01
Alcorcon B
vs
CD Diocesano
00:00 30/01
CD Coria
vs
AD Union Adarve
01:00 30/01
Bergantinos CF
vs
CD Arenteiro
08:30 30/01
Real Espana
vs
Real Sociedad Tocoa
20:00 29/01
Monte Azul SP
vs
AE Velo Clube SP
01:30 30/01
Noroeste
vs
Primavera
18:00 29/01
Maccabi Kiryat Gat (nữ)
vs
Hapoel Jerusalem (nữ)
21:00 29/01
EC Iranduba
vs
Princesa AM
21:00 29/01
Manaus (AM)
vs
Parintins FC
02:30 30/01
Amazonas FC
vs
Manauara
16:00 29/01
AEK Athens U19
vs
Aris Thessaloniki U19
17:00 29/01
Olympiakos Piraeus U19
vs
OFI Crete U19
22:30 29/01
Buri
vs
Etehad Alreef
22:30 29/01
Al-Najma
vs
Al-Ittihad(BHR)
22:30 29/01
Al-Ittifaq
vs
Isa Town
15:10 29/01
Tabasalu Charma
vs
Viimsi MRJK
17:00 29/01
Laanemaa Haapsalu
vs
Nomme JK Kalju II
21:45 29/01
Kohtla Jarve JK Jarve
vs
Paide Linnameeskond B
22:30 29/01
Elva
vs
JK Tallinna Kalev
02:00 30/01
Avenida RS
vs
Ypiranga(RS)
02:00 30/01
Esportivo RS
vs
Brasil de Pelotas
05:00 30/01
Caxias RS
vs
Aimore RS
06:30 30/01
Sao Jose PoA RS
vs
Gremio (RS)
15:30 29/01
Sreenidi Deccan
vs
Neroca FC
18:00 29/01
Gokulam Kerala FC
vs
Kenkre
20:30 29/01
Chippa United
vs
Maritzburg United
20:30 29/01
Richards Bay
vs
AmaZulu
22:30 29/01
Kaizer Chiefs
vs
Royal AM
22:30 29/01
TS Galaxy
vs
Lamontville Golden Arrows
19:45 29/01
Enppi
vs
Smouha SC
22:00 29/01
Pyramids FC
vs
Ceramica Cleopatra FC
00:00 30/01
Zamalek
vs
Future FC
16:45 29/01
Cesena U20
vs
Inter Milan U20
17:00 29/01
Atalanta U20
vs
Lecce U20
19:00 29/01
Verona U20
vs
Cagliari U19
20:30 29/01
Frosinone U20
vs
Sassuolo U20
20:30 29/01
Fiorentina U20
vs
Sampdoria Youth
22:30 29/01
Torino U20
vs
Bologna U20
01:15 30/01
Estanciano SE
vs
Lagarto
14:30 29/01
Kowloon City
vs
Wing Yee FT
14:30 29/01
Wong Tai Sin
vs
Citizen
14:30 29/01
Shatin SA
vs
Yuen Long FC
14:30 29/01
Kai Jing
vs
Central Western District RSA
14:30 29/01
North District FC
vs
South China AA
14:30 29/01
Dreams Metro Gallery
vs
Eastern District SA
14:30 29/01
Happy Valley
vs
Kwai Tsing District FA
16:00 29/01
Balcatta FC
vs
Floreat Athena
18:00 29/01
Inglewood United
vs
Perth Glory (Youth)
20:00 29/01
Al-Ahed
vs
Al-Ansar (LIB)
14:00 29/01
Sham Shui Po
vs
LeeMan
15:30 29/01
Hong Kong FC
vs
Eastern A.A Football Team
17:00 29/01
Hong Kong U23
vs
Wofoo Tai Po
18:30 29/01
JuventusU23
vs
Vicenza
20:30 29/01
Triestina
vs
Trento
20:30 29/01
Albinoleffe
vs
Piacenza
20:30 29/01
Azy based nano Bo
vs
Us Pergolettese
20:30 29/01
Feralpisalo
vs
USD Virtus Verona
20:30 29/01
Mantova
vs
Lecco
20:30 29/01
Novara
vs
Pro Vercelli
20:30 29/01
Padova
vs
Pordenone Calcio SSD
20:30 29/01
Renate AC
vs
Pro Patria
20:30 29/01
Sangiuliano City Nova
vs
Pro Sesto
20:30 29/01
Viterbese
vs
Juve Stabia
20:30 29/01
Messina
vs
Catanzaro
20:30 29/01
Avellino
vs
Latina
20:30 29/01
Crotone
vs
Potenza
20:30 29/01
Pescara
vs
Foggia
20:30 29/01
AZ Picerno ASD
vs
A.S Andria Bat
20:30 29/01
Turris Neapolis
vs
Giugliano
23:30 29/01
Taranto Sport
vs
Gelbison
23:30 29/01
Francavilla
vs
Nuova Monterosi
01:00 30/01
Ibis SC
vs
Caruaru City FC
02:30 30/01
Santa Cruz PE
vs
Maguary PE
05:00 30/01
Belo Jardim PE
vs
Petrolina PE
19:00 29/01
BFC Viktoria 1889
vs
Carl Zeiss Jena
19:00 29/01
Greifswalder FC
vs
Berliner AK 07
20:00 29/01
VfV Borussia 06 Hildesheim
vs
FC Teutonia 05
20:00 29/01
Eintracht Norderstedt
vs
Werder Bremen (Youth)
22:00 29/01
BSG Chemie Leipzig
vs
SV Babelsberg 03
07:00 30/01
Liverpool URU
vs
Nacional Montevideo
17:00 29/01
Penya Encarnada
vs
UE Santa Coloma
19:30 29/01
FC Ordino
vs
FC Santa Coloma
22:00 29/01
Atletic Club D Escaldes
vs
UE Engordany
00:30 30/01
Sant Julia
vs
Inter Club Escaldes
22:00 29/01
Lierse
vs
Jeunesse Molenbeek
02:00 30/01
Standard Liege II
vs
Red Star Waasland
22:59 29/01
Academia Deportiva Cantolao
vs
Sport Boys
01:15 30/01
Deportivo Union Comercio
vs
Sporting Cristal
03:00 30/01
Carlos Manucci
vs
Atletico Grau
03:30 30/01
Alianza Atletico Sullana
vs
Universitario De Deportes
21:00 29/01
Oud Heverlee Leuven II (nữ)
vs
Standard Liege B (nữ)
21:00 29/01
Tre Fiori
vs
SS Virtus
21:00 29/01
SP Libertas
vs
Faetano
21:00 29/01
SP La Fiorita
vs
Folgore/Falciano
03:00 30/01
Brusque FC
vs
Criciuma
03:00 30/01
Marcilio Dias SC
vs
Camboriu SC
05:00 30/01
Joinville SC
vs
Barra FC
16:00 29/01
Coruxo U19
vs
CF Bansander U19
17:00 29/01
Deportivo La Coruna U19
vs
Marina Sport U19
18:00 29/01
UCAM Murcia U19
vs
Alboraya U19
18:00 29/01
Valencia U19
vs
Elche U19
18:00 29/01
Barcelona U19
vs
FE Grama U19
18:00 29/01
CF Rayo Majadahonda U19
vs
Cultural Leonesa U19
18:30 29/01
Vazquez Cultural U19
vs
Malaga U19
18:30 29/01
Celta Vigo U19
vs
Arosa U19
20:15 29/01
Fuenlabrada U19
vs
Getafe U19
21:30 29/01
Las Palmas U19
vs
Union Viera CF U19
22:00 29/01
Gimnastic Tarragona U19
vs
CD San Francisco U19
22:00 29/01
Ural CF U19
vs
Sporting Gijon U19
22:00 29/01
Bilbao U19
vs
Arenas Club de Getxo U19
22:15 29/01
Leganes U19
vs
Real Madrid U19
22:59 29/01
UD Tomares U19
vs
Granada U19
22:59 29/01
AD San Juan U19
vs
Real Sociedad U19
00:00 30/01
Atletico de Madrid U19
vs
UD La Cruz Villanovense U19
21:00 29/01
Slavia Praha
vs
Baumit Jablonec
21:00 29/01
Slovan Liberec
vs
Pardubice
21:00 29/01
Mlada Boleslav
vs
Brno
00:00 30/01
Tescoma Zlin
vs
Banik Ostrava
15:30 29/01
IPE Samut Sakhon
vs
Samut Songkhram FC
15:30 29/01
Inter Bangkok
vs
Siam FC
15:30 29/01
Warship United FC
vs
Kabin United
15:30 29/01
North Bangkok College
vs
Samut Prakan FC
15:30 29/01
Kanjanapat Group
vs
Pathum Thani United
17:00 29/01
Bankhai United
vs
Chachoengsao FC
17:00 29/01
MH Nakhonsi
vs
Mueang Kon D United
17:00 29/01
Nonthaburi
vs
Thonburi United FC
17:00 29/01
Chiangrai FC
vs
Kong Krailas United
17:00 29/01
Bangkok
vs
Kasem Bundit University FC
18:00 29/01
Nakhon Ratchasima United FC
vs
Surin FC
19:00 29/01
Samut Sakon FC
vs
Chamchuri United FC
21:00 29/01
Billericay Town (nữ)
vs
Cheltenham Town (nữ)
21:00 29/01
Bridgwater United (nữ)
vs
Watford (nữ)
21:00 29/01
Crawley Wasps (nữ)
vs
London Bees (nữ)
21:00 29/01
Milton Keynes Dons (nữ)
vs
Portsmouth (nữ)
21:00 29/01
Oxford United (nữ)
vs
Plymouth Argyle (nữ)
21:00 29/01
Gillingham (w)
vs
Ipswich Town (w)
04:00 30/01
CD Arabe Unido
vs
Sporting San Miguelito
06:15 30/01
Atletico Chiriqui
vs
UMECIT
20:00 29/01
Attard
vs
San Gwann
20:00 29/01
Fgura United
vs
Marsaskala
22:30 29/01
St. Andrews
vs
Mtarfa
22:30 29/01
Tarxien Rainbows F.C
vs
Naxxar Lions
16:45 29/01
Uhlenhorster SC Paloma
vs
Altona 93
19:00 29/01
Hertha 06 Charlotten
vs
TuS Makkabi Berlin
19:00 29/01
Hansa Rostock II
vs
FC Frankfurt
19:00 29/01
Bischofswerdaer FV
vs
SV Westerhausen
19:00 29/01
Wacker Nordhausen
vs
Eilenburg
19:00 29/01
Budissa Bautzen
vs
Ludwigsfelder FC
19:00 29/01
FC Türkiye Wilhelmsburg
vs
Hamm United
19:30 29/01
TSG Neustrelitz
vs
MSV Pampow
19:30 29/01
Mahdov FC
vs
Rostocker FC
20:00 29/01
Eintracht Celle
vs
TuS Bersenbruck
20:00 29/01
Niendorfer TSV
vs
SV Curslack Neuengamme
20:00 29/01
SC BW 94 Papenburg
vs
Lupo-Martini Wolfsburg
20:30 29/01
MSV Dusseldorf
vs
SSVg Velbert
20:30 29/01
FSV Duisburg
vs
SF Baumberg
20:30 29/01
Erndtebruck
vs
ASC 09 Dortmund
20:30 29/01
SF Hamborn 07
vs
VFB Homberg
20:30 29/01
SV Westfalia Rhynern
vs
TuS Ennepetal
21:00 29/01
TSV Sasel
vs
TuS Osdorf
21:00 29/01
TSV Buchholz 08
vs
HEBC Hamburg
21:00 29/01
FC Union Tornesch
vs
SC Concordia Hamburg
21:00 29/01
Ratingen SV
vs
TSV Meerbusch
21:00 29/01
SpVg Schonnebeck
vs
SC Union Nettetal
21:00 29/01
FC Monheim
vs
VfB Hilden
21:30 29/01
TuRU Dusseldorf
vs
FC Kleve
21:00 29/01
Royal Knokke
vs
KFC Mandel United
21:00 29/01
Leuven B
vs
Gent B
21:00 29/01
Sint-Eloois-Winkel
vs
Dessel Sport
21:00 29/01
URS Lixhe-Lanaye
vs
Ninove
21:00 29/01
Charleroi B
vs
Antwerp B
20:30 29/01
Goias
vs
Vila Nova
02:00 30/01
Anapolis FC
vs
Ipora EC
02:00 30/01
katalang BA
vs
Morrinhos FC
18:00 29/01
Real Sociedad (nữ)
vs
Sporting De Huelva (nữ)
18:00 29/01
Atletico de Madrid (w)
vs
Sevilla FC (nữ)
22:00 29/01
Levante Las Planas (nữ)
vs
Colegio Aleman Valencia (nữ)
00:00 30/01
UD Granadilla Tenerife Sur (nữ)
vs
Barcelona (nữ)
19:00 29/01
Mezokovesd Zsory
vs
Videoton Puskas Akademia
21:30 29/01
Ujpesti
vs
Budapest Honved
23:30 29/01
Kecskemeti TE
vs
Fehervar Videoton
18:15 29/01
Feyenoord Rotterdam (nữ)
vs
Fortuna Sittard (nữ)
20:00 29/01
Forest Rangers
vs
Zanaco
04:00 30/01
Saprissa (w)
vs
Municipal Perez Zeledon (nữ)
03:00 30/01
Club Lujan
vs
Victoriano Arenas
03:00 30/01
Central Cordoba De Rosario
vs
San Martin Burzaco
07:00 30/01
Claypole
vs
Puerto Nuevo
21:00 29/01
Kerala Blasters FC
vs
Northeast United
01:15 30/01
Hapoel Haifa
vs
Hapoel Beer Sheva
03:00 30/01
General Caballero
vs
resistencia SC
05:30 30/01
Cerro Porteno
vs
Sportivo Ameliano
04:00 30/01
Central Norte Salta
vs
Juventud Antoniana
02:00 30/01
Coritiba PR
vs
Azuriz FC
04:30 30/01
Aruko Sports Brasil
vs
Londrina PR
04:30 30/01
Operario Ferroviario PR
vs
Gremio Metropolitano Maringa
03:00 30/01
Barbalha
vs
Fortaleza
05:30 30/01
Uniclinic Atletico Cearense CE
vs
Guarani CE
20:30 29/01
Pretoria Callies
vs
Baroka FC
17:00 29/01
Osasuna B (nữ)
vs
CE Europa (nữ)
17:45 29/01
CD Parquesol CF (nữ)
vs
Viajes Interrias FF (nữ)
18:00 29/01
Racing de Santander (nữ)
vs
Sardoma CF (nữ)
18:00 29/01
Prainsa Zaragoza (nữ)
vs
Bizkerre (nữ)
18:00 29/01
Union Viera CF (nữ)
vs
CFF Albacete (nữ)
22:00 29/01
Getafe (nữ)
vs
CD Pradejon (nữ)
18:30 29/01
Juventus (nữ)
vs
Sampdoria (nữ)
20:30 29/01
Parma s (nữ)
vs
Como 2000 (nữ)
20:30 29/01
Roma CF (nữ)
vs
Sassuolo (nữ)
17:30 29/01
Rayong FC
vs
Chiangmai FC
18:00 29/01
Phrae United FC
vs
Nakhon Pathom FC
18:30 29/01
Suphanburi FC
vs
Chainat FC
19:00 29/01
Ayutthaya United
vs
Udon Thani
01:00 30/01
Dunbeholden FC
vs
Chapelton
01:00 30/01
Faulkland
vs
Vere United
03:00 30/01
Waterhouse FC
vs
Portmore United
03:15 30/01
Mount Pleasant FA
vs
Humble Lions
03:15 30/01
Montego Bay Utd
vs
Siti Worley Garden J
21:00 29/01
Olympiakos Piraeus
vs
OFI Crete
00:30 30/01
AEK Athens
vs
Aris Thessaloniki
22:00 29/01
UTS Union Touarga Sport Rabat
vs
DHJ Difaa Hassani Jadidi
00:15 30/01
Wydad Casablanca
vs
Union Touarga Sport Rabat
02:30 30/01
SCCM Chabab Mohamedia
vs
OCK Olympique de Khouribga
02:30 30/01
Hassania Agadir
vs
Renaissance Sportive de Berkane
20:10 29/01
Masfut
vs
Al Taawon
20:10 29/01
Al-Jazira Al-Hamra
vs
Al-Thaid
20:10 29/01
Baynounah SC
vs
Al Arabi(UAE)
17:00 29/01
Cacereno (nữ)
vs
UD Granadilla Tenerife Sur B (nữ)
17:00 29/01
Rayo Vallecano (nữ)
vs
RCD Espanyol (nữ)
18:00 29/01
Atletico Perdoma (nữ)
vs
CD Firgas (nữ)
18:00 29/01
CD Atletico Lince (nữ)
vs
Santa Teresa B (nữ)
18:30 29/01
San Vicente (nữ)
vs
Levante C (nữ)
18:30 29/01
San Ignacio (nữ)
vs
CDEF Logrono II (nữ)
20:30 29/01
CDE Olimpico De Madrid (nữ)
vs
Futbol Ellas CFF (nữ)
22:00 29/01
Vic Riuprimer Refo (nữ)
vs
SD Casablanca (nữ)
22:30 29/01
Pozuelo Alarcon (nữ)
vs
CD Samper (nữ)
22:30 29/01
Cordoba (nữ)
vs
Granada CF(nữ)
22:59 29/01
CFF Olympia Las Rozas (nữ)
vs
Daimiel (nữ)
02:00 30/01
Bahia
vs
Vitoria BA
04:00 30/01
Barcelona BA
vs
DOS Meyer
04:30 30/01
Jacobinense EC
vs
Alagoinhas Atletico BA
00:00 30/01
AD Grecia
vs
AD San Carlos
04:00 30/01
Puntarenas
vs
Perez Zeledon
07:00 30/01
Guadalupe FC
vs
Cartagines Deportiva SA
07:00 30/01
Alajuelense
vs
Sporting San Jose
01:45 30/01
AA Corisabba
vs
Comercial-PI
02:00 30/01
4 de Julho
vs
Altos/PI
02:00 30/01
Ferroviario PI
vs
Parnahyba PI
20:00 29/01
Partick Thistle (nữ)
vs
Hibernian (nữ)
20:00 29/01
Spartans (nữ)
vs
Motherwell (nữ)
20:00 29/01
Glasgow Girls (nữ)
vs
Aberdeen (nữ)
22:00 29/01
Hearts (nữ)
vs
Celtic (nữ)
22:59 29/01
Hamilton FC (nữ)
vs
Dundee United (nữ)
23:10 29/01
Glasgow Rangers (nữ)
vs
Glasgow City (nữ)
01:00 30/01
America FC Natal RN
vs
Alecrim Natal RN
02:00 30/01
Potiguar RN
vs
ABC RN
21:00 29/01
Liverpool Feds (nữ)
vs
Derby County (nữ)
21:00 29/01
Stoke City (nữ)
vs
Burnley (nữ)
21:00 29/01
Wolverhampton Wanderers WFC (nữ)
vs
Huddersfield (nữ)
21:00 29/01
Boldmere St.Michaels (nữ)
vs
Brighouse Town (nữ)
21:00 29/01
OFTA of Kribi
vs
AS Fap
21:30 29/01
AS Lausanne de Yaounde
vs
Racing de Bafoussam
22:00 29/01
Newry City
vs
Larne FC

Tin thể thao