20:00 28/01
Cadiz
vs
Mallorca
22:15 28/01
Girona
vs
Barcelona
00:30 29/01
Sevilla
vs
Elche
03:00 29/01
Getafe
vs
Betis
21:30 28/01
Werder Bremen
vs
VfL Wolfsburg
21:30 28/01
SC Freiburg
vs
Augsburg
21:30 28/01
FSV Mainz 05
vs
VfL Bochum
21:30 28/01
TSG Hoffenheim
vs
Monchengladbach
21:30 28/01
Hertha Berlin
vs
Union Berlin
00:30 29/01
Bayern Munchen
vs
Eintracht Frankfurt
21:00 28/01
Empoli
vs
Torino
00:00 29/01
Cremonese
vs
Inter Milan
02:45 29/01
Atalanta
vs
Sampdoria
22:59 28/01
Troyes
vs
Lens
03:00 29/01
Marseille
vs
Monaco
19:30 28/01
Walsall
vs
Leicester City
19:30 28/01
Accrington Stanley
vs
Leeds United
22:00 28/01
Luton Town
vs
Grimsby Town
22:00 28/01
Ipswich Town
vs
Burnley
22:00 28/01
Fulham
vs
Sunderland A.F.C
22:00 28/01
Sheffield Wednesday
vs
Fleetwood Town
22:00 28/01
Bristol City
vs
West Brom
22:00 28/01
Blackburn Rovers
vs
Birmingham City
22:00 28/01
Southampton
vs
Blackpool
01:00 29/01
Preston North End
vs
Tottenham Hotspur
03:00 29/01
Manchester United
vs
Reading
18:00 28/01
Bangkok United FC
vs
Lampang FC
18:30 28/01
Muang Thong United
vs
Nakhon Ratchasima
19:00 28/01
Prachuap Khiri Khan
vs
Port FC
19:30 28/01
Nong Bua Lamphu
vs
Chiangrai United
13:00 28/01
FC Macarthur
vs
Western United FC
15:45 28/01
Central Coast Mariners
vs
Western Sydney
11:00 29/01
Melbourne City
vs
Adelaide United
14:00 28/01
Moreton Bay United
vs
Gold Coast United
16:00 28/01
Bohemians1905 B
vs
FK Kolin
16:00 28/01
Gornik Polkowice
vs
Chrobry Glogow
16:00 28/01
CSM Ramnicu Sarat
vs
Gloria Buzau
16:00 28/01
SK Kladno
vs
SK Zapy
16:00 28/01
Rochedale Rovers
vs
Brisbane City
16:00 28/01
Hrvatski dragovoljac
vs
Kustosija
16:30 28/01
Blansko
vs
Slovan Rosice
16:30 28/01
SK Motorlet Praha
vs
Most Mus
17:00 28/01
MSK Zilina
vs
Trinec
17:00 28/01
Concordia Elblag
vs
KP Starogard Gdanski
17:00 28/01
SKF Sered
vs
FK Povazska Bystrica
17:00 28/01
Ruch Chorzow
vs
Hutnik Krakow
17:00 28/01
Middelfart G og
vs
Kolding FC
17:00 28/01
CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud
vs
Unirea Dej
17:00 28/01
SV Ried
vs
SK Vorwarts Steyr
18:00 28/01
SC Gleisdorf
vs
Usv Mettersdorf
18:00 28/01
HSK Zrinjski Mostar
vs
Zlate Moravce
18:00 28/01
Pogon Siedlce
vs
KS Legionovia Legionowo
18:00 28/01
Sparta Praha B
vs
Dukla Prague
18:00 28/01
FC Inter
vs
SalPa
18:30 28/01
Gornik Leczna
vs
Chojniczanka Chojnice
19:00 28/01
TJ Start Brno
vs
SC Znojmo
19:00 28/01
MSK Zilina B
vs
Podhale Nowy Targ
19:00 28/01
Chrobry Glogow II
vs
KS Polonia Sroda Wlkp
19:30 28/01
Schalke 04 (Youth)
vs
Kickers Offenbach
19:30 28/01
KSZO Ostrowiec
vs
Siarka Tarnobrzeg
19:30 28/01
Dukla Banska Bystrica
vs
FK Kosice
20:00 28/01
Sparta Praha (w)
vs
St. Polten (w)
20:00 28/01
Freiberg
vs
Calcio Leinfelden-Echterdingen
20:00 28/01
Moss
vs
Sprint-Jeloy
20:00 28/01
Duren
vs
Hennef 05
20:00 28/01
SV Lafnitz II
vs
Andelsbuch
20:00 28/01
Raufoss
vs
Skeid Oslo
20:00 28/01
SG Austria Klagenfurt
vs
SK Treibach
20:00 28/01
FC Hanau 93
vs
Viktoria Aschaffenburg
20:00 28/01
Wiedenbruck
vs
Hessen Kassel
20:00 28/01
Monchengladbach AM.
vs
Rot-Weiss Oberhausen
20:00 28/01
Radomlje
vs
Rudes
20:00 28/01
Wiener Viktoria
vs
Langenrohr
20:00 28/01
Bonner sc
vs
Uerdingen KFC 05
20:00 28/01
SR Donaufeld Wien
vs
SV Schwechat
20:30 28/01
SV Ried
vs
St.Polten
20:30 28/01
Kriens
vs
Langenthal
21:00 28/01
Deutschlandsberger SC
vs
Grazer AK
21:00 28/01
FC Salzburg
vs
Slovan Bratislava
07:30 29/01
Mỹ
vs
Colombia
22:00 28/01
Hull City
vs
Queens Park Rangers (QPR)
22:00 28/01
Middlesbrough
vs
Watford
22:00 28/01
Coventry City
vs
Huddersfield Town
22:30 28/01
PSV Eindhoven
vs
Go Ahead Eagles
00:45 29/01
RKC Waalwijk
vs
Emmen
02:00 29/01
NEC Nijmegen
vs
Sparta Rotterdam
02:00 29/01
SC Heerenveen
vs
Vitesse Arnhem
03:00 29/01
AZ Alkmaar
vs
FC Utrecht
22:00 28/01
Hibernian
vs
Aberdeen
22:00 28/01
Glasgow Rangers
vs
Saint Johnstone
22:00 28/01
Saint Mirren
vs
Motherwell
22:00 28/01
Ross County
vs
Kilmarnock
00:00 29/01
Aarau
vs
Thun
00:00 29/01
Lugano
vs
Grasshopper
02:30 29/01
Basel
vs
Luzern
17:30 28/01
Sivasspor
vs
Adana Demirspor
20:00 28/01
Hatayspor
vs
Trabzonspor
20:00 28/01
Ankaragucu
vs
Gazisehir Gaziantep
22:59 28/01
Giresunspor
vs
Galatasaray
22:59 28/01
Antalyaspor
vs
Umraniyespor
21:00 28/01
Warta Poznan
vs
Rakow Czestochowa
23:30 28/01
Widzew lodz
vs
Pogon Szczecin
02:00 29/01
Slask Wroclaw
vs
Zaglebie Lubin
02:45 29/01
Sporting Lisbon
vs
FC Porto
08:00 29/01
Tigres UANL
vs
Atletico San Luis
10:10 29/01
FC Juarez
vs
Chivas Guadalajara
10:10 29/01
Club America
vs
Mazatlan FC
22:00 28/01
Westerlo
vs
Mechelen
00:15 29/01
Oud Heverlee
vs
Sint-Truidense
00:15 29/01
Kortrijk
vs
Oostende
02:45 29/01
Charleroi
vs
Saint Gilloise
21:00 28/01
HNK Sibenik
vs
Rijeka
23:10 28/01
Dinamo Zagreb
vs
NK Lokomotiva Zagreb
20:00 28/01
Ternana
vs
Modena
20:00 28/01
Cosenza Calcio 1914
vs
Parma
20:00 28/01
Bari
vs
Perugia
20:00 28/01
SudTirol
vs
Reggina
20:00 28/01
Brescia
vs
Como
20:00 28/01
Venezia
vs
Cittadella
22:15 28/01
Genoa
vs
Pisa
22:15 28/01
Granada CF
vs
Andorra CF
00:30 29/01
Eibar
vs
Leganes
00:30 29/01
Real Oviedo
vs
Villarreal B
03:00 29/01
Las Palmas
vs
SD Huesca
21:00 28/01
Saint Etienne
vs
Sochaux
01:00 29/01
Amiens
vs
Le Havre
01:00 29/01
Nimes
vs
Chamois Niortais
01:00 29/01
Caen
vs
Stade Lavallois MFC
01:00 29/01
Quevilly
vs
Paris FC
01:00 29/01
Grenoble
vs
Bastia
01:00 29/01
Rodez Aveyron
vs
Guingamp
01:00 29/01
Dijon
vs
Bordeaux
01:00 29/01
Valenciennes
vs
Metz
01:00 29/01
Pau FC
vs
Annecy
19:00 28/01
Darmstadt
vs
Jahn Regensburg
19:00 28/01
Heidenheimer
vs
Hansa Rostock
19:00 28/01
Holstein Kiel
vs
Greuther Furth
02:30 29/01
Hannover 96
vs
Kaiserslautern
19:30 28/01
UTA Arad
vs
CS Mioveni
22:00 28/01
Petrolul Ploiesti
vs
Chindia Targoviste
01:00 29/01
CS Universitatea Craiova
vs
Hermannstadt
22:00 28/01
Coquimbo Unido
vs
Palestino
04:00 29/01
Universidad de Chile
vs
Union Espanola
06:30 29/01
Univ Catolica
vs
Curico Unido
03:00 29/01
San Lorenzo
vs
Arsenal de Sarandi
05:15 29/01
Talleres Cordoba
vs
Independiente
05:15 29/01
Estudiantes La Plata
vs
Club Atletico Tigre
07:30 29/01
Central Cordoba SDE
vs
River Plate
20:15 28/01
Al Bataeh
vs
Ittihad Kalba
20:15 28/01
Dabba Al-Fujairah
vs
Al-Jazira(UAE)
22:59 28/01
Al Wehda(UAE)
vs
Al-Wasl
22:00 28/01
Barrow
vs
Northampton Town
22:00 28/01
Harrogate Town
vs
Sutton United
22:00 28/01
Swindon Town
vs
Gillingham
22:00 28/01
Hartlepool United
vs
Colchester United
22:00 28/01
AFC Wimbledon
vs
Stockport County
22:00 28/01
Tranmere Rovers
vs
Leyton Orient
22:00 28/01
Crawley Town
vs
Salford City
22:00 28/01
Mansfield Town
vs
Doncaster Rovers
22:00 28/01
Rochdale
vs
Carlisle United
20:00 28/01
SpVgg Bayreuth
vs
Ingolstadt
20:00 28/01
SC Verl
vs
Saarbrucken
20:00 28/01
Erzgebirge Aue
vs
SC Freiburg (Youth)
20:00 28/01
MSV Duisburg
vs
VfL Osnabruck
20:00 28/01
Hallescher FC
vs
Zwickau
20:00 28/01
SV Meppen
vs
Oldenburg
22:00 28/01
Raith Rovers
vs
Inverness
22:00 28/01
Partick Thistle
vs
Hamilton Academical
22:00 28/01
Dundee
vs
Queen's Park
22:00 28/01
Greenock Morton
vs
Arbroath
17:30 28/01
Tuzlaspor
vs
Sakaryaspor
20:00 28/01
Altinordu
vs
Boluspor
22:59 28/01
Pendikspor
vs
Genclerbirligi
06:00 29/01
Mineros de Zacatecas
vs
CD Alacranes de Durango
18:45 28/01
PAOK Saloniki B
vs
Panserraikos
22:59 28/01
Kiang West FC
vs
Young Africans FC
22:59 28/01
BST Galaxy
vs
TMT FA
14:00 28/01
Ulinzi Starlets (nữ)
vs
Wadadia (nữ)
21:00 28/01
Arta Solar FC
vs
Garde Republicaine SIAF
22:59 28/01
Q5/Nourie Transit
vs
AS du Port
15:00 28/01
Persita Tangerang
vs
Persis Solo FC
16:00 28/01
Bhayangkara Solo FC
vs
Dewa United FC
22:00 28/01
Bradford Park Avenue
vs
Chorley FC
22:00 28/01
Curzon Ashton FC
vs
Farsley Celtic
22:00 28/01
Darlington
vs
Spennymoor Town
22:00 28/01
Hereford United
vs
Banbury United
22:00 28/01
AFC Fylde
vs
Chester FC
22:00 28/01
Leamington
vs
Kings Lynn
22:00 28/01
AFC Telford United
vs
Southport FC
22:00 28/01
Peterborough Sports
vs
Kidderminster Harriers
22:00 28/01
Alfreton Town
vs
Kettering Town
22:00 28/01
Blyth Spartans
vs
Buxton FC
22:00 28/01
Boston United
vs
Scarborough
22:00 28/01
Brackley Town
vs
Gloucester City
18:00 28/01
Inegolspor
vs
Erzincanspor
18:00 28/01
Ankaraspor FK
vs
Isparta 32 Spor
04:00 29/01
Union Villa Krause
vs
San Martin Mendoza
22:00 28/01
Haringey Borough
vs
Hastings United
22:00 28/01
Hornchurch
vs
Aveley
22:00 28/01
Horsham
vs
Billericay Town
22:00 28/01
Kingstonian
vs
Bishop's Stortford
22:00 28/01
Bowers Pitsea
vs
Potters Bar Town
22:00 28/01
Margate
vs
Wingate Finchley
22:00 28/01
Brightlingsea Regent
vs
Folkestone
22:00 28/01
Canvey Island
vs
Herne Bay
22:00 28/01
Corinthian Casuals
vs
Bognor Regis Town
22:00 28/01
Cray Wanderers
vs
lewes
22:00 28/01
Enfield Town
vs
Carshalton Athletic FC
20:00 28/01
Musanze FC
vs
Rutsiro FC
20:00 28/01
Rwamagana City
vs
AS Kigali
20:00 28/01
Kiyovu FC
vs
APR FC
20:00 28/01
Mukura
vs
Rayon Sports FC
20:00 28/01
Sunrise FC
vs
Gasogi Utd
18:00 28/01
Catalca Spor
vs
Celspor
18:00 28/01
Karsiyaka
vs
Anadolu Selcukluspor
18:00 28/01
Kestel
vs
Gumushanespor
18:00 28/01
Bulvarspor
vs
Kusadasispor
21:00 28/01
Security Systems FC
vs
Mogoditshane Fighters
22:00 28/01
CF Canelas 2010
vs
Anadia
22:00 28/01
Amora FC
vs
Oliveira Hospital
22:00 28/01
S. Joao Ver
vs
Montalegre
22:00 28/01
Real Sport Clube
vs
Sporting CP B
22:00 28/01
Vilaverdense
vs
FC Felgueiras
22:59 28/01
Vitoria Setubal
vs
Mokala Pancheners
02:00 29/01
Paredes
vs
Fafe
20:30 28/01
Cruzeiro (MG)
vs
Athletic Club MG
02:00 29/01
Caldense MG
vs
Democrata
02:00 29/01
Democrata SL/MG
vs
Pouso Alegre
02:00 29/01
Ipatinga
vs
CA Patrocinense
15:00 28/01
ES Ben Aknoun U19
vs
ES Setif U19
15:00 28/01
ASM Oran U19
vs
MC El Bayadh U19
15:00 28/01
MC Saida U19
vs
ES Mostaganem U19
15:00 28/01
USM Alger U19
vs
JS Kabylie U19
15:00 28/01
CR Temouchent U19
vs
GC Mascara U19
15:00 28/01
Hamra Annaba U19
vs
JSM Skikda U19
20:00 28/01
Magara Young Boys
vs
Bujumbura City
22:00 28/01
Torquay United
vs
Maidstone United
22:00 28/01
Wealdstone FC
vs
Gateshead
22:00 28/01
Aldershot Town
vs
Oldham Athletic
22:00 28/01
Altrincham
vs
Boreham Wood
22:00 28/01
York City
vs
Maidenhead United
22:00 28/01
Barnet
vs
Chesterfield
22:00 28/01
Dagenham Redbridge
vs
Yeovil Town
22:00 28/01
Dorking
vs
Solihull Moors
22:00 28/01
Notts County
vs
Halifax Town
22:00 28/01
Scunthorpe United
vs
Bromley
22:00 28/01
Southend United
vs
Eastleigh
22:00 28/01
Olhanense SC
vs
FC Serpa
22:00 28/01
Pevidem SC
vs
GD Braganca
04:30 29/01
Santos
vs
Ferroviaria SP
06:00 29/01
Bragantino
vs
Santo Andre
06:40 29/01
Botafogo SP
vs
Guarani SP
21:00 28/01
ADO Den Haag U21
vs
NAC U21
20:05 28/01
Al Wehda (Youth)
vs
Al-Taawon Youths
03:10 29/01
Envigado FC
vs
La Equidad
05:20 29/01
Atletico Huila
vs
Atletico Bucaramanga
22:00 28/01
East Kilbride
vs
Celtic B
22:00 28/01
Civil Service Strollers FC
vs
Boness Utd
01:30 29/01
Nova Iguacu
vs
Bangu
01:30 29/01
Oudenaarde
vs
Sporting West Harelbeke
02:00 29/01
Eendracht Aalst
vs
RFC Wetteren
17:00 28/01
Cosenza Calcio Youth
vs
Benevento (Youth)
17:00 28/01
Reggina U19
vs
Sha LAN U19
17:00 28/01
Spezia U20
vs
Ternana u20
20:00 28/01
Padova U19
vs
Venezia F.C. Youth
20:30 28/01
FeralpiSalo Youth
vs
Brescia U20
20:30 28/01
AlbinoLeffe Youth
vs
US Cremonese U20
20:30 28/01
Cittadella U20
vs
Vicenza U20
20:30 28/01
Alessandria Youth
vs
S.S.D. Monza 1912 Youth
20:30 28/01
Genoa Youth
vs
Parma U20
20:30 28/01
Spal U19
vs
Pordenone Youth
20:30 28/01
Como U20
vs
Reggiana U20
20:30 28/01
Lazio U20
vs
Ascoli Youth
20:30 28/01
Crotone U19
vs
Monopoli Youth
20:30 28/01
Perugia Youth
vs
Pisa U19
20:30 28/01
Imolese Calcio Youth
vs
Virtus Entella U20
20:30 28/01
Pescara Youth
vs
Viterbese Castrense Youth
20:00 28/01
Birkirkara FC
vs
Santa Lucia
20:00 28/01
Gzira United
vs
Hibernians FC
22:15 28/01
Mosta FC
vs
Pieta Hotspurs
22:15 28/01
Zebbug Rangers
vs
Gudja United
19:00 28/01
Posta Rangers
vs
FC Talanta
19:00 28/01
Wazito FC
vs
KCB SC
19:00 28/01
Kenya Police FC
vs
Tusker
19:00 28/01
Kariobangi Sharks
vs
Bidco United
19:00 28/01
Ulinzi Stars Nakuru
vs
Nzoia United
19:00 28/01
Mathare United
vs
Kakamega Homeboyz
19:15 28/01
Sofapaka FC
vs
Vihiga Bullets
01:00 29/01
Unam Pumas (nữ)
vs
Pachuca (nữ)
06:05 29/01
Leon (nữ)
vs
Monterrey (nữ)
22:00 28/01
Club America U20
vs
Mazatlan U20
22:00 28/01
Tigres UANL U20
vs
San Luis U20
22:59 28/01
FC Juarez U20
vs
Chivas Guadalajara U20
20:30 28/01
Dom Bosco MT
vs
Uniao Rondonopolis MT
04:00 29/01
Nova Mutum EC
vs
Sport Sinop
22:00 28/01
Institute FC
vs
Ards FC
22:00 28/01
Warrenpoint Town
vs
Newington
22:00 28/01
Ballinamallard United
vs
Loughgall FC
22:00 28/01
Ballyclare Comrades
vs
Knockbreda
22:00 28/01
Dundela
vs
Annagh United
20:30 28/01
AGSM Verona (w)
vs
Ravenna (W)
22:00 28/01
Great Olympics
vs
Karela United FC
22:00 28/01
Tamale City
vs
Bibiani Gold Stars
22:00 28/01
Medeama SC
vs
Accra Hearts of Oak
20:15 28/01
Baniyas SC U21
vs
Khor Fakkan U21
20:15 28/01
Ajman Club U21
vs
Al Ain U21
20:15 28/01
Shabab Dubai U21
vs
Al-Sharjah U21
20:15 28/01
Al-Dhafra (R)
vs
Al-Nasr(KSA) U21
13:30 28/01
Maccabi Herzliya U19
vs
Hakoach Macabi Ramat Gan U19
14:30 28/01
Maccabi Petach Tikva U19
vs
Hapoel Hod Hasharon U19
15:30 28/01
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
vs
Hapoel Akko U19
16:00 28/01
Beitar Nes Tubruk U19
vs
Hapoel Herzliya U19
16:00 28/01
Bnei Sakhnin U19
vs
Hapoel Hadera U19
16:15 28/01
Hapoel Ramat Gan U19
vs
Beitar Jerusalem Oren U19
16:30 28/01
Maccabi Yaffo Kabilio U19
vs
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
16:50 28/01
Hapoel Haifa U19
vs
Maccabi Haifa U19
17:00 28/01
Maccabi Netanya U19
vs
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
18:00 28/01
Hapoel Tel Aviv U19
vs
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
19:00 28/01
Tzeirey Kafr Kana U19
vs
Ironi Nesher U19
19:00 28/01
Hapoel Umm al-Fahm U19
vs
Football Club Nave Yosef U19
19:30 28/01
Sectzya Nes Ziona U19
vs
Beitar Tel Aviv Bat Yam U19
20:00 28/01
Ashdod Rafi Elbaz U19
vs
Beitar Shimshon Tel Aviv U19
22:00 28/01
Bendel Insurance
vs
Remo Stars
19:00 28/01
Vihiga United
vs
Muranga Seal
19:00 28/01
Naivas FC
vs
Migori Youth
18:00 28/01
Hapoel Bueine
vs
Hapoel Raanana
18:00 28/01
Hapoel Kaukab
vs
Hapoel Kafr Kanna
18:00 28/01
Hapoel Migdal HaEmek
vs
Shimshon Bnei Tayibe
18:00 28/01
Ihud Bnei Shefaram
vs
Hapoel Qalansawe
18:00 28/01
Hapoel Ironi Baka El Garbiya
vs
Hapoel Bnei Zalfa
18:00 28/01
Ironi Nesher
vs
Moadon Sport Tira
18:00 28/01
Maccabi Tzur Shalom
vs
Maccabi Nujeidat Ahmed
18:00 28/01
Tzeirey Kafr Kana
vs
Maccabi Tamra
04:00 29/01
CSD Municipal
vs
Santa Lucia Cotzumalguapa
04:30 29/01
Coban Imperial
vs
Antigua GFC
05:00 29/01
Deportivo Mixco
vs
CD Achuapa
09:00 29/01
Xelaju MC
vs
CD Puerto de Iztapa
18:00 28/01
Al-Jaish Damascus
vs
Al-Taleiah
22:00 28/01
AEK Larnaca
vs
APOEL Nicosia
00:00 29/01
Doxa Katokopias
vs
Anorthosis Famagusta FC
19:00 28/01
ASDCT (nữ)
vs
WAC Casablanca (nữ)
22:30 28/01
Etoile Filante Ouagadougou
vs
ASEC Koudougou
00:45 29/01
AS Police Ouagadougou
vs
Rahimo FC
02:00 29/01
Puerto Golfito
vs
Municipal Garabito
03:00 29/01
San Jose Costa Rica
vs
Municipal Turrialba
08:00 29/01
Municipal Liberia
vs
AD Cofutpa
02:00 29/01
Murici
vs
ASA AL
02:00 29/01
CRB XI
vs
Centro Sportivo Alagoano
05:00 29/01
Coruripe Al
vs
Desportiva Alianca Youth
02:00 29/01
Campinense
vs
Serra Branca EC
06:30 29/01
Ecuador U20
vs
Uruguay U20
06:30 29/01
Venezuela U20
vs
Chile U20
22:59 28/01
Fuenlabrada
vs
Cultural Leonesa
22:59 28/01
SD Logrones
vs
Real Murcia
01:00 29/01
Racing de Ferrol
vs
AD Ceuta
01:00 29/01
Barcelona B
vs
Real Sociedad B
01:00 29/01
CF Rayo Majadahonda
vs
Unionistas de Salamanca
01:00 29/01
Eldense
vs
Osasuna B
18:30 28/01
Sevilla C
vs
Atletico Espeleno
21:45 28/01
Valle de Egues
vs
CD Ardoi Draw
22:00 28/01
Atzeneta UE
vs
Castellon B
22:00 28/01
CD Torrijos
vs
CD Azuqueca
22:00 28/01
CF Trival Valderas
vs
CU Collado Villalba
22:00 28/01
UD Ibarra
vs
La Quadra
22:00 28/01
CD Binissalem
vs
Inter Manacor
22:00 28/01
MRA Navarra
vs
UCD Burlades
22:00 28/01
CD Guarnizo
vs
SD Revilla
22:30 28/01
CD Touring
vs
CD Vitoria(SPA)
22:30 28/01
CD Manacor
vs
Constancia
22:30 28/01
UD Poblense
vs
Portmany
22:30 28/01
Unami CP
vs
CD Mirandes B
22:30 28/01
Manchego Ciudad
vs
CD Tarancon
22:30 28/01
Tuoer De Cilliers
vs
CA Bembibre
22:30 28/01
Atletico Astorga
vs
Almazan
22:30 28/01
Gandia
vs
Patacona
22:30 28/01
U.M. Escobedo
vs
Club Deportivo Tropezon
22:30 28/01
CD Illescas
vs
Tomelloso
22:59 28/01
Cultural de Durango
vs
Pasaia KE
22:59 28/01
UD Torre del Mar
vs
Motril
22:59 28/01
Rapido de Bouzas
vs
Racing Villalbes
23:30 28/01
UD Collerense
vs
CE Mercadal
23:30 28/01
CD Santa Ursula
vs
Panaderia Pulido
17:00 28/01
Fomget Genclik (nữ)
vs
Konak BEL. (nữ)
18:00 28/01
Fenerbahce SK (nữ)
vs
Kirecburnu (nữ)
13:30 28/01
WS Wanderers (nữ)
vs
Newcastle Jets (nữ)
22:59 28/01
Invicible Eleven
vs
Nimba United
21:00 28/01
Carmarthen
vs
Cwmbran Celtic
21:00 28/01
Chirk AAA
vs
Colwyn Bay
21:00 28/01
Llanidloes Town
vs
Holywell
21:00 28/01
Llantwit Major
vs
Pontardawe Town
21:30 28/01
Llanelli
vs
Barry Town United
21:30 28/01
Guilsfield
vs
Conwy Utd
21:30 28/01
Penrhyncoch
vs
Holyhead
21:30 28/01
Porthmadog
vs
Ruthin Town FC
22:59 28/01
Madagascar
vs
Mozambique
02:00 29/01
Niger
vs
Ghana
22:00 28/01
SD Beasain
vs
CD Izarra
22:30 28/01
Brea
vs
SD Gernika
22:30 28/01
UD Mutilve
vs
AD San Juan
22:30 28/01
Burgos Promesas
vs
Compostela
22:45 28/01
Polvorin
vs
CD Cristo Atletico
22:59 28/01
Rio Sports
vs
UD Logrones B
23:30 28/01
Ourense CF
vs
Marino luanco
00:00 29/01
Valencia CF Mestalla
vs
Terrassa
00:30 29/01
Sestao
vs
Utebo FC
19:30 28/01
Dignis Yepsonas
vs
PAEEK
19:30 28/01
Ermis Aradippou
vs
Olympiada Lympion
19:30 28/01
Xylotympou
vs
Alki Oroklini
19:30 28/01
Agia Napa
vs
Anagennisi FC Deryneia
19:30 28/01
Othellos Athienou
vs
MEAP Nisou
19:30 28/01
Peyia 2014
vs
Omonia 29is Maiou
19:30 28/01
PO Ahironas-Onisilos
vs
Omonia Aradippou
04:00 29/01
Honduras Progreso
vs
Lobos UPNFM
08:00 29/01
CD Olimpia
vs
Marathon
08:00 29/01
Olancho FC
vs
CD Vida
08:30 29/01
CD Victoria
vs
CD Motagua
21:00 28/01
Oeste
vs
Comercial-SP
01:00 29/01
Rio Claro
vs
Lemense SP
02:00 29/01
Ponte Preta
vs
Taubate
03:00 29/01
XV de Piracicaba
vs
Juventus SP
04:00 29/01
Linense(BRA)
vs
AA Portuguesa Santista
05:30 29/01
Gremio Novorizontin
vs
Sao Caetano
07:00 29/01
Nacional(AM)
vs
Rio Negro AM
17:00 28/01
PAS Giannina U19
vs
Atromitos U19
17:00 28/01
Asteras Tripolis U19
vs
Panathinaikos U19
17:00 28/01
Volos Nps U19
vs
Panaitolikos U19
17:00 28/01
PAS Lamia U19
vs
Ionikos U19
19:00 28/01
OF Ierapetras U19
vs
Kalamata U19
14:15 28/01
Harju JK Laagri
vs
Tallinna FC Levadia B
16:05 28/01
Vaprus Parnu
vs
Tallinna JK Legion
17:00 28/01
Parnu JK
vs
Tartu JK Maag Tammeka B
18:00 28/01
FC Kuressaare
vs
Trans Narva
19:15 28/01
Viljandi Tulevik
vs
JK Tallinna Kalev II
20:30 28/01
FC Kuressaare II
vs
Tartu Kalev
21:30 28/01
JK Welco Elekter
vs
Tallinna FC Ararat TTU
22:30 28/01
Flora Tallinn II
vs
FC Nomme United
19:45 28/01
SJK Seinajoen
vs
KuPs
20:00 28/01
AC Oulu
vs
Ilves Tampere
21:00 28/01
Lahti
vs
Honka Espoo
22:45 28/01
Vaasa VPS
vs
FC Haka
02:30 29/01
Internacional RS
vs
Sao Luiz(RS)
15:30 28/01
Rajasthan Club
vs
Trau FC
20:30 28/01
Mamelodi Sundowns
vs
Sekhukhune United
22:30 28/01
Moroka Swallows
vs
Supersport United
01:00 29/01
Marumo Gallants FC
vs
Orlando Pirates
22:00 28/01
Al Masry
vs
Pharco
19:15 28/01
AL egtmaaey trablos
vs
AL- ahley saida
19:15 28/01
Al-Mabarrah
vs
Nahda Barelias
18:00 28/01
Newroz SC(IRQ)
vs
Al Shorta
01:15 29/01
Frei Paulistano
vs
AD Atletica Gloriense
02:00 29/01
Falcon FC
vs
Dorense SE
22:00 28/01
Morpeth Town
vs
Radcliffe Borough
22:00 28/01
Stafford Rangers
vs
Marske United
22:00 28/01
Stalybridge Celtic
vs
Gainsborough Trinity
22:00 28/01
Warrington Rylands
vs
Liversedge
22:00 28/01
Atherton Collieries
vs
South Shields
22:00 28/01
Whitby Town
vs
Nantwich Town
22:00 28/01
Belper Town
vs
Bamber Bridge
22:00 28/01
FC United of Manchester
vs
Warrington Town AFC
22:00 28/01
Guiseley
vs
Hyde F.C.
22:00 28/01
Lancaster City
vs
Matlock Town
22:00 28/01
Marine
vs
Ashton United
19:00 28/01
Bayern Munchen U19
vs
Ingolstadt U19
19:20 28/01
Al Sahel
vs
Al-Jabalain
19:45 28/01
Al Qaisoma
vs
Al Ahli Jeddah
19:55 28/01
Al-Akhdoud
vs
Al-Qadasiya
19:55 28/01
Al-Orubah
vs
Al-Shoalah
16:00 28/01
Kasimpasa U19
vs
Besiktas JK U19
16:00 28/01
Fenerbahce U19
vs
Buyuksehir BLD.Spor U19
16:00 28/01
Antalyaspor U19
vs
Sivasspor U19
16:00 28/01
Umraniyespor U19
vs
Trabzonspor U19
16:00 28/01
Altay Spor KulubuU19
vs
Gaokaerlishibang U19
16:00 28/01
Hatayspor U19
vs
Alanyaspor U19
16:00 28/01
Konyaspor U19
vs
Boluspor U19
16:00 28/01
Eskisehirspor U19
vs
Erokspor U19
16:00 28/01
Keciorengucu U19
vs
Samsunspor U19
16:00 28/01
Adana Demirspor U19
vs
Ankaragucu U19
16:00 28/01
Manisa Belediyespor U19
vs
Tuzlaspor U19
16:00 28/01
Kayserispor U19
vs
Istanbulspor U19
16:00 28/01
Afjet Afyonspor U19
vs
Pendikspor U19
16:00 28/01
Bursaspor U19
vs
Yeni Malatyaspor U19
16:00 28/01
Genclerbirligi U19
vs
Adanaspor U19
17:00 28/01
Galatasaray U19
vs
Fatih Karagumruk U19
19:00 28/01
Gazisehir Gaziantep FK U19
vs
Goztepe U19
00:00 29/01
C.S.D. Comunicaciones B
vs
Chimaltenango FC
02:00 29/01
Puerto San Jose
vs
Suchitepequez
02:00 29/01
Deportivo Sanarate
vs
Deportivo Barberena FC
09:00 29/01
Marquense
vs
Santa Catarina Clube
15:00 28/01
Royal AM Reserves
vs
Moroka Swallows Reserves
17:00 28/01
Orlando Pirates Reserves
vs
Richards Bay FC Reserves
03:00 29/01
KR Reykjavik (w)
vs
IR Reykjavik (w)
22:00 28/01
St Joseph's FC
vs
Europa FC
00:30 29/01
Lions Gibraltar
vs
Mons Calpe SC
19:15 28/01
Shabab Al Ghazieh
vs
Al Bourj
20:00 28/01
Al-Nejmeh
vs
Shabab Sahel
14:00 28/01
Southern District
vs
Biu Chun Rangers
17:00 28/01
Tai Chung FC
vs
Kitchee
20:30 28/01
Sassari Torres
vs
Recanatese
20:30 28/01
Carrarese
vs
Alessandria
20:30 28/01
ACD Virtus Entella
vs
Gubbio
20:30 28/01
US Fiorenzuola
vs
Imolese
20:30 28/01
San Donato Tavarnelle
vs
A.C. Reggiana 1919
20:30 28/01
Robur Siena S.S.D.
vs
Olbia
23:30 28/01
Ancona
vs
Vis Pesaro
23:30 28/01
Fermana
vs
Montevarchi
23:30 28/01
Pontedera
vs
Cesena
23:30 28/01
Rimini
vs
Lucchese
05:00 29/01
Sport Club do Recife
vs
Reet
06:00 29/01
Salgueiros AC
vs
Central SC
19:00 28/01
Germania Halberstadt
vs
Lichtenberg 47
19:00 28/01
Rot-Weiss Erfurt
vs
FSV luckenwalde
19:00 28/01
Energie Cottbus
vs
VSG Altglienicke
19:30 28/01
ETSV Weiche Flensburg
vs
Hannover 96 Am
20:00 28/01
Bocholt FC
vs
Fortuna Koln
22:00 28/01
Excelsior Virton
vs
Anderlecht II
02:00 29/01
KVSK Lommel
vs
FCV Dender EH
19:30 28/01
KAA Gent Ladies (nữ)
vs
Standard Liege (nữ)
22:15 28/01
Club Brugge (nữ)
vs
Eendracht Aalst (nữ)
01:00 29/01
KV Mechelen (w)
vs
Racing Genk (nữ)
19:30 28/01
Charlton Athletic
vs
Bolton Wanderers
22:00 28/01
Burton Albion
vs
Oxford United
22:00 28/01
Lincoln City
vs
Cambridge United
22:00 28/01
Milton Keynes Dons
vs
Exeter City
22:00 28/01
Shrewsbury Town
vs
Forest Green Rovers
22:00 28/01
Cheltenham Town
vs
Port Vale
22:00 28/01
Peterborough United
vs
Portsmouth
22:00 28/01
Morecambe
vs
Bristol Rovers
01:00 29/01
Sport Huancayo
vs
UTC Cajamarca
03:30 29/01
Alianza Lima
vs
Deportivo Municipal
07:00 29/01
FBC Melgar
vs
Deportivo Garcilaso
21:30 28/01
KVK Tienen (nữ)
vs
RAEC Mons (nữ)
22:00 28/01
Belenenses U19
vs
Academica Coimbra U19
22:00 28/01
Maritimo U19
vs
Vitoria FC Setubal U19
22:00 28/01
GD Estoril-Praia U19
vs
Vilafranquense U19
22:00 28/01
SC Uniao Torreense U19
vs
Alverca U19
22:00 28/01
Sporting Lisbon U19
vs
Benfica U19
22:00 28/01
Amarante U19
vs
Vilaverdense FC Sub-19
22:00 28/01
Pacos Ferreira U19
vs
Tondela U19
22:00 28/01
Sousense U19
vs
SC Espinho U19
22:00 28/01
FC Porto U19
vs
Vizela U19
22:00 28/01
Leixoes U19
vs
Luxita U19
22:00 28/01
Braga U19
vs
Gondomar U19
22:00 28/01
Nogueirense U19
vs
Valadares Gaia FC U19
22:00 28/01
FC Famalicao U19
vs
Boavista U19
22:00 28/01
Trofense U19
vs
Merelinense U19
22:00 28/01
SC Lamego U19
vs
FC Penafiel U19
22:00 28/01
AC Marinhense U19
vs
Clube Condeixa U19
22:00 28/01
Uniao Leiria U19
vs
CD Mafra U19
22:00 28/01
Rio Ave U19
vs
Gil Vicente U19
22:00 28/01
Feirense U19
vs
Padroense U19
22:00 28/01
Varzim U19
vs
Marinhas FC U19
22:00 28/01
Anadia U19
vs
Vitoria SC Guimaraes U19
22:00 28/01
LimianosU19
vs
SC Mirandela U19
22:00 28/01
Casa Pia AC U19
vs
Nacional U19
21:00 28/01
Tre Penne
vs
Cailungo
21:00 28/01
SP Cosmos
vs
San Giovanni
21:00 28/01
S.S Pennarossa
vs
Murata
21:00 28/01
SP Domagnano
vs
AC Juvenes
02:30 29/01
Avai FC
vs
Figueirense
05:00 29/01
Concordia AC
vs
Chapecoense SC
18:00 28/01
San Felix CF U19
vs
Recreativo Huelva U19
18:00 28/01
CD Maspalomas U19
vs
CD Las Longueras U19
18:45 28/01
Danok Bat U19
vs
Osasuna U19
19:00 28/01
Ibarra U19
vs
AD Huracan U19
19:00 28/01
San Roque Balompie U19
vs
Real Betis U19
19:00 28/01
CF Juventud Laguna U19
vs
SD San Jose U19
22:00 28/01
CD Diocesano U19
vs
Alcobendas CF U19
22:00 28/01
Badazous U19
vs
Rayo Vallecano U19
22:15 28/01
Huesca U19
vs
Sabadell U19
22:30 28/01
FC Cartagena U19
vs
Albacete U19
22:59 28/01
Espanyol U19
vs
Girona U19
22:59 28/01
Seneca CF U19
vs
Calavera CF U19
23:30 28/01
CD Roces U19
vs
Gimnastica de Torrelavega U19
23:30 28/01
UD Alzira U19
vs
Hercules U19
00:30 29/01
CF Badalona U19
vs
CF Damm U19
21:00 28/01
FC Viktoria Plzen
vs
Hradec Kralove
21:00 28/01
Synot Slovacko
vs
Dynamo Ceske Budejovice
21:00 28/01
Bohemians 1905
vs
Teplice
00:00 29/01
Sigma Olomouc
vs
Sparta Praha
15:30 28/01
Banbueng
vs
Pluakdaeng United
15:30 28/01
Saraburi FC
vs
Chainat United
15:30 28/01
Lopburi City FC
vs
Assumption Thonburi
15:30 28/01
Khonkaen FC
vs
Ubon Krua Napat FC
15:30 28/01
Yasothon FC
vs
Surin Khongcheemool
16:00 28/01
Muangnont Bankunmae FC
vs
Royal Thai Air Force FC
17:00 28/01
Chanthaburi Province
vs
Marines Eureka FC
17:00 28/01
Chanthaburi FC
vs
Marine Corps FC
18:00 28/01
Navy FC
vs
Pattaya Discovery United FC
22:59 28/01
Correcaminos II
vs
CD Inter Queretaro
00:00 29/01
Universidad Guadalajara II
vs
Los Cabos United
03:00 29/01
Yalmakan FC
vs
Leviatan FC
04:00 29/01
Pioneros de Cancun
vs
Mazorqueros FC
04:00 29/01
Originales Aguacateros de Uruapan
vs
Reboceros de La Piedad
05:00 29/01
Ciervos FC
vs
Club Canoneros Marina
05:00 29/01
Tritones Vallarta MFC
vs
Mineros de Fresnillo
05:00 29/01
Cafetaleros de Tapachula
vs
Sporting Canamy
06:00 29/01
Mexicali FC
vs
Cimarrones de Sonora FC II
06:00 29/01
Alebrijes de Oaxaca II
vs
Huracanes Izcalli FC
04:00 29/01
Plaza Amador
vs
Alianza FC (PAN)
06:15 29/01
Herrera FC
vs
CD Universitario
08:30 29/01
Tauro FC
vs
Costa Del Este
20:00 28/01
Qrendi
vs
Mqabba FC
20:00 28/01
Lija Athletic
vs
Marsa
22:30 28/01
Vittoriosa Stars
vs
Swieqi United
22:30 28/01
Zejtun Corinthians
vs
Sliema Wanderers FC
19:00 28/01
VfB Auerbach
vs
SG Union Sandersdorf
19:00 28/01
Einheit Rudolstadt
vs
Grimma
19:00 28/01
Hallen
vs
VfB 1921 Krieschow
19:00 28/01
RSV Eintracht
vs
SV Tasmania Berlin
19:00 28/01
Tus Dassendorf
vs
FC Suderelbe
19:00 28/01
FC Oberlausitz
vs
SC Freital
19:00 28/01
VFC Plauen
vs
SV Blau-Weiss Zorbau
19:00 28/01
SC Staaken
vs
FSV Optik Rathenow
20:00 28/01
SG Dynamo Schwerin
vs
FC Blaus Weiss 90 Berlin
01:30 29/01
Francs Borains
vs
Olympic Charleroi
02:00 29/01
KSK Heist
vs
RFC de Liege
02:00 29/01
Hoogstraten VV
vs
Rupel Boom
02:00 29/01
Patro Eisden
vs
Tienen
02:00 29/01
LaLouviere
vs
Thes Sport
02:00 29/01
Atletico Clube Goianiense
vs
Aparecidense GO
02:00 29/01
Goiania
vs
Goianesia GO
02:00 29/01
Gremio Anapolis
vs
Uniao Inhumas
22:00 28/01
Bideford AFC
vs
Slimbridge AFC
18:00 28/01
Villarreal (nữ)
vs
CD Alaves (nữ)
20:00 28/01
Real Betis (nữ)
vs
Madrid CFF (nữ)
22:00 28/01
Levante UD (nữ)
vs
Alhama CF (nữ)
00:15 29/01
Real Madrid (nữ)
vs
Athletic Club Bibao (nữ)
21:00 28/01
Deveronvale
vs
Brora Rangers
22:00 28/01
Nairn County
vs
Lossiemouth
22:59 28/01
Shabab Alsamu
vs
Markz Balata
20:30 28/01
Varda SE
vs
Paksi SE Honlapja
22:59 28/01
Debrecin VSC
vs
ZalaegerzsegTE
01:30 29/01
Ferencvarosi TC
vs
Vasas
22:00 28/01
Ilkeston Town
vs
Coalville
22:00 28/01
Kings Langley
vs
Barwell
22:00 28/01
Leiston FC
vs
St Ives Town
22:00 28/01
Mickleover Sports
vs
Rushall Olympic
22:00 28/01
Nuneaton Borough
vs
Stourbridge
22:00 28/01
Redditch United
vs
Bromsgrove Sporting FC
22:00 28/01
Rushden Diamonds
vs
Stratford Town
22:00 28/01
Royston Town
vs
Needham Market
22:00 28/01
Basford Utd
vs
Tamworth
22:00 28/01
Hednesford Town
vs
Alvechurch
22:00 28/01
Hitchin Town
vs
Bedford Town
22:00 28/01
Workington
vs
Newcastle Town FC
22:00 28/01
Kidsgrove Athletic
vs
Skelmersdale United
22:00 28/01
Loughborough Dynamo
vs
Sporting Khalsa
20:00 28/01
Nkana FC
vs
Green Buffaloes
20:00 28/01
Nkwazi
vs
Kansanshi Dynamos
20:00 28/01
Red Arrows
vs
Kabwe Warriors
20:00 28/01
Prison Leopards FC
vs
Buildcon FC
03:00 29/01
Berazategui
vs
Leandro N Alem
03:00 29/01
Uhl Que Sa
vs
General Lamadrid
03:00 29/01
Liniers
vs
Excursionistas
19:00 28/01
Bengaluru
vs
Chennai Titans
21:00 28/01
ATK Mohun Bagan
vs
Odisha FC
20:00 28/01
Maccabi Haifa
vs
Maccabi Bnei Raina
22:30 28/01
Ashdod MS
vs
Hapoel Kiryat Shmona
22:59 28/01
Maccabi Netanya
vs
Sectzya Nes Ziona
00:30 29/01
Beitar Jerusalem
vs
Hapoel Hadera
01:00 29/01
Hapoel Tel Aviv
vs
Maccabi Tel Aviv
04:00 29/01
Sportivo Trinidense
vs
Tacuary
06:30 29/01
Guay Leena
vs
FC Nacional Asuncion
18:30 28/01
Taranto U19
vs
Siena U20
20:30 28/01
Triestina U19
vs
Rimini U19
20:30 28/01
Lecco U19
vs
Olbia (Youth)
20:30 28/01
Modena U20
vs
SudTirol U19
20:30 28/01
Palermo U19
vs
Juve Stabia U20
20:30 28/01
CartanU19
vs
Virtus Francavilla U19
20:30 28/01
Renate U19
vs
Pro Sesto U19
02:30 29/01
Palmeiras
vs
Flamengo
01:30 29/01
Rio Branco PR
vs
Cascavel PR
02:00 29/01
Independente Sao Joseense PR
vs
Atletico Paranaense
04:30 29/01
Cianorte PR
vs
Foz do Iguacu PR
02:00 29/01
Ceara
vs
Maracana CE
02:00 29/01
Pacajus
vs
Iguatu CE
06:00 29/01
Caucaia CE
vs
Ferroviario CE
20:30 28/01
Black Leopards
vs
Pretoria Univ
20:30 28/01
JDR Stars
vs
MM Platinum FC
20:30 28/01
Polokwane City FC
vs
Magesi
19:00 28/01
Atletico Madrid Women B Women
vs
Torrelodones (W)
19:45 28/01
CD Femarguin (w)
vs
Fundacion CD Tenerife (nữ)
01:30 29/01
Almeria (nữ)
vs
Real Union de Tenerife (nữ)
20:30 28/01
AC Milan (nữ)
vs
Inter Milan (nữ)
20:30 28/01
Fiorentina (nữ)
vs
Pomigliano (nữ)
22:00 28/01
Gosport Borough
vs
Hayes Yeading United
22:00 28/01
Hendon
vs
Harrow Borough
22:00 28/01
Merthyr Town
vs
Salisbury FC
22:00 28/01
Metropolitan Police
vs
Hanwell Town
22:00 28/01
North Leigh
vs
Hartley Wintney
22:00 28/01
Plymouth Parkway
vs
Poole Town
22:00 28/01
Weston Super Mare
vs
Truro City
22:00 28/01
Beaconsfield SYCOB
vs
Chesham United
22:00 28/01
Yate Town
vs
Tiverton Town
22:00 28/01
Bracknell Town
vs
Winchester City
22:00 28/01
Dorchester Town
vs
Swindon Supermarine
17:30 28/01
JL Chiangmai United FC
vs
Raj Pracha FC
18:00 28/01
Krabi FC
vs
Uthai Thani Forest
18:00 28/01
Kasetsart FC
vs
Trat FC
18:30 28/01
Nakhon Si United FC
vs
Ranong FC
19:00 28/01
Customs Department FC
vs
Samut Prakan City
21:00 28/01
Fylkir
vs
Vikingur Reykjavik
21:00 28/01
KR Reykjavik
vs
IR Reykjavik
00:30 29/01
Volos NFC
vs
Panaitolikos Agrinio
01:00 29/01
Pas Giannina
vs
Atromitos Athens
20:30 28/01
Al-Riffa
vs
Al Khaldiya
22:00 28/01
Al Hidd
vs
Al-Budaiya
23:30 28/01
Al-Muharraq
vs
Sitra
22:00 28/01
Pen-y-Bont FC
vs
Newtown AFC
19:00 28/01
Rambura (w)
vs
Freedom (W)
19:00 28/01
IPM WFC (nữ)
vs
ES Mutunda Women
19:00 28/01
Kamonyi FC (w)
vs
Youvia WFC (nữ)
20:30 28/01
Al Fahaheel SC
vs
Al-Qadsia SC
00:00 29/01
Kazma
vs
Burgan SC
20:30 28/01
World Girls FC (nữ)
vs
Hippo FC (nữ)
21:00 28/01
DC Shooters FC (nữ)
vs
Soccer Ambassadors FC (nữ)
20:00 28/01
Ngadeu FFA (nữ)
vs
FC Ebolowa (W)
21:00 28/01
Caiman Douala (W)
vs
Lekie Filles FC (nữ)
21:30 28/01
Eding Sport (w)
vs
Authentic de Douala (nữ)
16:00 28/01
Fortis Limited
vs
Bangladesh Police Club
16:00 28/01
Bashundhara Kings
vs
Sheikh Russel KC
22:00 28/01
FAR Forces Armee Royales
vs
MCO Mouloudia Oujda
22:00 28/01
Maghrib Association Tetouan
vs
Maghreb Fez
00:15 29/01
Olympique de Safi
vs
Raja Casablanca Atlhletic
02:30 29/01
Club Salmi
vs
IRT Itihad de Tanger
22:00 28/01
Stirling Albion
vs
Stranraer
22:00 28/01
Annan Athletic
vs
East Fife
22:00 28/01
Dumbarton
vs
Bonnyrigg Rose
22:00 28/01
Stenhousemuir
vs
Elgin City
22:00 28/01
Albion Rovers
vs
Forfar Athletic
20:10 28/01
Dubba Al-Husun
vs
Al-Rams
18:00 28/01
Osasuna (w)
vs
Deportivo La Coruna W
18:30 28/01
Athletic Bilbao B (W)
vs
Eibar (w)
21:00 28/01
Atletico Madrid C (W)
vs
Madrid CFF Women
22:00 28/01
Victoria CF Coruna (nữ)
vs
UD Mos (nữ)
22:59 28/01
CD Juan Grande (w)
vs
Fundacion Albacete (W)
23:30 28/01
Fundacion CD Tenerife B (nữ)
vs
CD Achaman Santa Lucia (w)
00:00 29/01
CD Julio Suarez (nữ)
vs
UD Geneto Del Teide (nữ)
02:00 29/01
EC Jacuipense
vs
Itabuna BA
04:00 29/01
CD Centenario
vs
Champions FC Academy
06:00 29/01
San Martin FC
vs
Alianza FC Panama Reserves
06:00 29/01
Mario Mendez FC
vs
Union Cocle
06:00 29/01
CA Independiente de la Chorrera Reserves
vs
SD Panama Oeste
08:15 29/01
Santos De Guapiles
vs
Deportivo Saprissa
09:00 29/01
Herediano
vs
AD Guanacasteca
01:45 29/01
River PI
vs
Fluminense PI
20:30 28/01
Excelsior Maassluis
vs
FC Lisse
20:30 28/01
Noordwijk
vs
Koninklijke HFC
20:30 28/01
OFC Oostzaan
vs
Rijnsburgse Boys
20:30 28/01
Scheveningen
vs
Katwijk
21:00 28/01
Volendam (Youth)
vs
Jong Sparta Rotterdam (Youth)
21:00 28/01
AFC
vs
TEC
21:00 28/01
Quick Boys
vs
HHC Hardenberg
21:00 28/01
Spakenburg
vs
Kozakken Boys
00:00 29/01
De Treffers
vs
IJsselmeervogels
20:30 28/01
ACV Assen
vs
Harkemase Boys
00:00 29/01
VV Sint Bavo
vs
UNA
22:00 28/01
Cheshunt
vs
Slough Town
22:00 28/01
Dulwich Hamlet
vs
Eastbourne Borough
22:00 28/01
Ebbsfleet United
vs
Concord Rangers
22:00 28/01
Havant Waterlooville
vs
Hampton Richmond Borough
22:00 28/01
Hemel Hempstead Town
vs
Dover Athletic
22:00 28/01
Hungerford Town
vs
Chippenham Town
22:00 28/01
Oxford City
vs
Weymouth
22:00 28/01
Taunton Town
vs
St Albans City
22:00 28/01
Bath City
vs
Farnborough Town
22:00 28/01
Tonbridge Angels
vs
Braintree Town
22:00 28/01
Chelmsford City
vs
Welling United
22:00 28/01
Worthing
vs
Dartford
01:00 29/01
Vilavelhense
vs
Rio Branco-ES
01:00 29/01
Globo
vs
Potyguar-CN RN
01:00 29/01
CE Forca e Luz RN
vs
Santa Cruz RN
20:00 28/01
Tonnerre Yaounde
vs
Foncha Street Bamenda
21:00 28/01
nternational Sporting De Douala
vs
Rangers FC of Bafut
21:00 28/01
Aigle Royal du Moungo
vs
Unisport Bafang
22:59 28/01
Dynamo de Douala
vs
Stade FC de Bertoua
20:30 28/01
Bordeaux (w)
vs
FC Metz (w)
20:30 28/01
Dijon w
vs
Paris Saint Germain (w)
22:00 28/01
Fleury 91 (w)
vs
Le Havre (w)
22:00 28/01
Lyon (w)
vs
Montpellier (w)
22:00 28/01
Dungannon Swifts
vs
Coleraine
22:00 28/01
Portadown
vs
Linfield FC
22:00 28/01
Carrick Rangers
vs
Glenavon Lurgan
22:00 28/01
Cliftonville
vs
Ballymena United
22:00 28/01
Peterhead
vs
Queen of South
22:00 28/01
Clyde
vs
Dunfermline Athletic
22:00 28/01
Edinburgh City
vs
Falkirk
22:00 28/01
Montrose
vs
Kelty Hearts
22:00 28/01
Airdrie United
vs
Alloa Athletic
19:00 28/01
Argentinos Jrs Reserves
vs
Rosario Central Reserves
19:00 28/01
Lanus Reserves
vs
Colon Reserves
19:00 28/01
Gimnasia LP Reserves
vs
Velez Sarsfield Reserves
19:00 28/01
Belgrano Reserves
vs
Racing Club Reserves

Tin thể thao